Hakkımızda

Sessiz ve sakin, henüz doğallığını yitirmemiş bir yer arayışı , köyde yaşama fikri ve doğal yiyeceklerle beslenme özlemi bizi bu güzel köye getirdi. Tüm bu güzellikleri sizlerle paylaşma fikri ise küçük, sevimli otelimizi oluşturdu. Adımızı, otelimizin bulunduğu bölgedeki pembe çiçekli dağ kekiğinden aldık.

Sabah Selimiye’nin mis gibi dağ havası ve eşsiz deniz manzarasına uyanacağınız 4 delüks oda (2'si şömineli) , 2 aile odası (3 kişilik ) ,2 standart oda ve 2 ekonomik odamız bulunmakta. İki kişilik başlayan maceramız bugün her dilden insanla devam ediyor. Gelin bu küçük konaklama mekanımızda, özlediğiniz havayı birlikte soluyalım. Selimiye’nin göl gibi kıpırtısız denizinin manzarasını seyredin. Bir an gözlerinizi kapatın ve kuş sesleri arasında kendinizi Anadolu’nun bozkırlarında hayal edin. Dilerseniz kekik kokuları eşliğinde sabah yürüyüşünüzü yapın.Bırakın kendinizi, odalarımızdaki ahşap kirişli yüksek tavanlar sizi alsın çocukluğunuza götürsün. Doğaltaş zemini hissedin ayaklarınızın altında. Odalarınızdan havuz ve deniz eşliğinde muhteşem Selimiye manzarasını seyredin. Sizi çoçukluk yıllarına götürecek anne reçelleri, ekşi mayalı anneanne ekmekleri, bahçemizden zeytinler ve tamamı organik sebzelerle unuttuğunuz lezzetlerle yeniden tanışın. Köye inmek istemediğiniz zamanlarda havuzumuzda serinleyin.

Mutfağımızda istediğiniz lezzetleri dilerseniz birlikte hazırlayalım. Ev yapımı pizzalar bizden, kurabiyeler sizden olsun. Kış günü bizi hatırlayıp gelen dostlarımız sizleri de üşütmemeye söz verdik. Kaz tüyü yorganlarımızla gelin size şömine başında kestane şarap keyfi yaşatalım. Kısacası annenizin evindeymiş gibi rahat edin. Biz de mutlu olalım.

* Otelimizin çevresinin 0-12 yaş aralığındaki çocuklar için korunaklı olmadığını ailelere hatırlatmak isteriz.